Možnosti dopravy

KURIÉRSKA SLUŽBA

 

Zásielky doručujeme kuriérom podľa požiadavky zákazníka. Cena dopravy je v SR 4,90 EUR a v ČR 6,90 EUR za zásielku, bez ohľadu na spôsob doručenia, hodnotu objednávky a odobraté množstvo.

 

  • doručenie prostredníctvom kuriérskej služby (dobierka, platba vopred)
  • doba dodania zásielky je najneskôr do 2 pracovných dní od expedovania zásielky
  • po odoslaní budete informovaný na uvedený e-mail alebo prostredníctvom SMS
  • kuriérovi bude poskytnuté Vaše telefónne číslo pre jednoduchšie doručenie zásielky, keďže zásielky pomocou kuriéra sú doručované väčšinou v dopoludňajších hodinách
  • v prípade, že vás kuriér nezastihne na uvedenej adrese, bude Vás kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle a vzájomne si dohodnete doručenie zásielky.

 

Upozornenie – pri preberaní zásielky je potrebné si zásielku vždy pozorne skontrolovať či nejaví známky poškodenia. V prípade zistenia poškodenia zásielky, balík okamžite reklamujte. Pokiaľ balík s poškodením prevezmete a poškodenie zistíte neskôr, kuriérska spoločnosť Vám reklamáciu dodatočne neuzná.

 

 

PACKETA.SK (ZÁSIELKOVŇA)

 

Zásielky doručujeme aj na výdajné miesto dopravnej spoločnosti Packeta.sk (Zásielkovňa) podľa požiadavky zákazníka. Cena dopravy je v SR 2,90 EUR za zásielku, bez ohľadu na spôsob doručenia, hodnotu objednávky a odobraté množstvo.

 

  • doba dodania zásielky je najneskôr do 2 pracovných dní od expedovania zásielky
  • po odoslaní budete informovaný na uvedený e-mail alebo prostredníctvom SMS

 

Upozornenie – pri preberaní zásielky je potrebné si zásielku vždy pozorne skontrolovať či nejaví známky poškodenia. V prípade zistenia poškodenia zásielky, balík okamžite reklamujte. Pokiaľ balík s poškodením prevezmete a poškodenie zistíte neskôr, spoločnosť Vám reklamáciu dodatočne neuzná.

 

 

OSOBNÝ ODBER

Zákazníkom umožňujeme aj osobný odber objednaného tovaru po dohode s našimi pracovníkmi na tel. č. 0902 454 474. Na uvedenom odbernom mieste sa nenachádza sklad, nie je teda možné vyzdvihnúť si tovar bez predchádzajúceho objednania a potvrdenia, že je objednávka pripravená k vyzdvihnutiu.

Platiť môžete vopred bankovým prevodom alebo v hotovosti priamo na odbernom mieste.

 

Adresa odberného miesta:

Belluria, s.r.o.
Wolkerova 14
974 04 Banská Bystrica