Záruka vrátenia peňazí

Všetok tovar, ktorý ste zakúpili v našej internetovej parfumérii a nebudete s ním spokojní, môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 pracovných dní od prevzatia zásielky doporučene na adresu sídla predávajúceho:

Belluria, s.r.o.
Muškátová 17
974 01 Banská Bystrica

 

Predávajúci neakceptuje vrátenie tovaru formou dobierky! Pokiaľ sa rozhodnete pre vrátenie tovaru v uvedenej lehote (určujúci je dátum na zásielke potvrdený poštou), odoslaný tovar musí byť kompletný v pôvodnom obale bez porušenia pečate a ochrannej fólie nepoškodený a bez známok použitia. V opačnom prípade nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru. Peniaze Vám budú zaslané prevodom na Váš účet.

 

Osobné údaje sú u nás v bezpečí

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.belluria.sk, spoločnosť Belluria s.r.o. zodpovedá za spracúvanie osobných údajov podľa ustanovení zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

 

Dotknutá osoba - kupujúci dáva súhlasom s obchodnými podmienkami zároveň svoj výslovný a bezvýhradný súhlas, aby prevádzkovateľ spracúval jej osobné údaje na účely, počas doby a v rozsahu uvedenom v obchodných podmienkach.